Rolety

Rolety zewnętrzne aluminiowe

Roleta nadstawna EXPERT XT

System stanowi alternatywne rozwiązanie z możliwością wygodnego dostępu od strony czołowej i dolnej z wnętrza pomieszczenia. Zapewnia zwiększoną izolację termiczną i akustyczną przez cały rok, a także pozwala znacznie zaoszczędzić energię w okresie zimowym. Ponadto posiada opcję instalacji moskitiery po wewnętrznej stronie pancerza. Ze względu na możliwość całkowitej zabudowy skrzynki po stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej przy wyborze rewizji od dołu.

Roleta adaptacyjna SK 45

System z charakterystyczną skrzynką ściętą pod kątem 45 stopni od strony zewnętrznej. Idealne rozwiązanie dla osób preferujących elementy wykończeniowe o ostrych, geometrycznych kształtach. Roleta przeznaczona do montażu zarówno bezpośrednio na elewacji obiektu, jak i we wnęce na ościeżnicy okiennej dzięki uniwersalnemu kształtowi skrzynki.

Roleta podtynkowa SP-E

System przeznaczony głównie do montażu w nowo wznoszonych budynkach po uprzednim uwzględnieniu oraz zaplanowaniu sposobu instalacji na etapie projektu w celu jak najlepszego wykorzystania jego walorów. Zapewnia doskonałą izolację termiczną ze względu na brak ingerencji w konstrukcję okna, nadproża i drzwi. Tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku. System idealnie wpasowuje się w elewację stając jej integralną część. Posiada możliwość zamontowania moskitiery oraz profili pancerza wykonanych z różnego rodzaju materiału w zależności od potrzeb klienta.

Żaluzje fasadowe

Żaluzja fasadowa Elite XT

Dogodny system, który dzięki swojej konstrukcji umożliwia lepszą izolację termiczną oraz akustyczną, oszczędza znaczną ilość energii cieplnej szczególnie w zimniejszych porach roku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość montażu moskitiery wraz z wkładem żaluzji fasadowej typu C.

Żaluzja fasadowa Basic

Uniwersalny system żaluzji fasadowych. Uniwersalność systemu gwarantuje regulacja uchwytów szyny górnej oraz regulacja uchwytów prowadnic. Dzięki nim bez problemu można zainstalować go w większości domów, zarówno tych istniejących jak i tych dopiero powstających - w systemie adaptacyjnym i podtynkowym. Budowa systemu umożliwia zastosowanie prowadnic, które instalowane są za pomocą uchwytów oraz monolitycznych prowadnic montowanych bezpośrednio do okien.


Rolety wewnętrzne materiałowe

Moskitiery

W celu dokonania zakupu

Napisz do nas, zadzwoń, lub odwiedź nasze biuro